Kırıkkale'de Tercih Edilen Yağ ve Filtre Firması
Gülüver Madeniz Yağ firması olarak Kırıkkale Sanayi Çarsısında bulunan merkezimizde tüm marka araçların yağ ve filtre değişimlerini uygun fiyat ve tecrübeli personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Bünyemizde satışını yaptığımız onlarca yağ ve filtre markası ile aracınızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Gülüver Madeni Yağ firmamız Kırıkkale’de 1988 yılından bu yana oto yağ bakım hizmeti vermektedir.  Müşterilere en uygun fiyatlarla beraber aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Firmamız Kırıkkale’de yıllardır oto yağ değişim hizmetini en iyi şekilde yapmaktadır. Müşterilerin en iyi şekilde hizmet alması için kendini daima geliştiren Gülüver Madeni Yağ yeniliklere açık olan bir firmadır. Sizlere firmamızı, hedeflerimizi ve vermiş olduğumuz hizmetleri daha iyi anlatabilmemiz ve bizlere daha hızlı ulaşabilmeniz için websitemizi yayına aldık.

 Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Firmamız her türlü taşıtlara yani otomobil, kamyon gibi araçların yağlarına bakar ve değiştir. Yağ takviyesi, filtre temizleme, bakım onarım firmamızda tecrübeli kişiler tarafından yapılmaktadır. Yağları ve 1500’ü aşkın filtre çeşidi ile müşterilerimizin tüm isteklerini yerine getirmektedir.

 Misyonumuz

Firmamız uygun fiyatlar ile sizlere en iyi hizmeti sunar. Çok sayıda marka seçeneği ile müşteri beklentisini ve memnuniyetini karşılamaktadır. Müşterilerimize faydalı olmak ve kaliteli hizmet anlayışımız ile yenilikçi hizmet ve ürün sunmaktır. Yüksek standartlar altında bir çalışma ortamı sağlamak firmamızın en temel isteğidir. Hem çalışanlarımız hem de müşteri kitlemiz firmamız için son derece kıymetli ve önemlidir.

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Çözüm odaklı çalışmak misyonumuzun önemli bölümlerindendir.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimize son çıkan kalitedeki ürünleri sunmak firmamızın amaçları arasında yer alır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uygun yüksek performanslı doğru yağ ürünleri tedarik etmeye çalışırız. Aynı zamanda yağlama ürünleri ile ilgili pek çok hizmet de sunarız. Firmamızın vizyonu yüksek kalite ve performans sunan yağları sizlerin hizmetine sunmaktır. Böylelikle kendimizi ve firmamızı sadece Türkiye’de değil tüm dünyaya adımızı duyurmaktır.

İşimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek, müşterilerimize olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir. Çalışma ortamımızın güvenli ve verimli olmasını sağlamak hedefimizdir.